Piękno tego celu podróży, jego plaż i przyjemnych wód, mają możliwość uzmysłowić wyłącznie najbardziej doświadczeni poeci. Łatwo tu o niepowtarzalną rozrywkę, taką jak zwiedzanie portów i bezproblemowe pływanie po wodach chorwackiego Adriatyku.

Jeśli ma się zezwolenie na wypłynięcie na wody międzynarodowe, nic nie przeszkodzi, by wybrać się również do portów w pobliskich krajach tego akwenu. Radość towarzyszy podróży z kursowania pomiędzy jednymi z najpiękniejszych marin gwarantuje czarter jachtów w Chorwacji.

Wynajęcie katamarana, jachtu jednokadłubowego czy też łodzi motorowej da możliwość na zobaczenie całości wspaniałego wybrzeża oraz na dopłynięcie do krajobrazowych wysp, które kuszą własnym pięknem wielość turystów. Czarter jachtów w Chorwacji pomaga doskonale się zrelaksować podczas urlopu.

Wyposażenie łodzi w najnowszy sprzęt pomaga również przyjemnie spędzić każdy moment, dlatego sposobów na dobrą zabawę na pokładzie znajdzie się naprawdę dużo. Chorwacja - niewielki jednak bardzo urodziwy kraj położony nad Oceanem Adriatycki zlokalizowany w południowej części Europy. To zjawiskowe i piękne lokalizacja uzyskuje coraz większą uznanie nie tylko wśród polskich turystów, ale również tych pochodzących z całego globu. Jeżdżąc do Chorwacji na spis miejsc do zobaczenia należy wpisać Dubrownik - to niezwykłe i bardzo urokliwe miasto zwane również "Perłą Adriatyku" pełne jest zabytkowych budowli, antycznych budynków czy uroczych, niewielkich uliczek w których nie sposób się nie zauroczyć.

Ogromne wrażenie robią również mury obronne, dzięki którym Dubrownik nigdy nie został opanowany.

Najpiękniejszy panoramę na miasto rozpościera się ze wzgórza Srd - połączenie turkusu morza, ceglanych dachówek oraz jasności budynków robi naprawdę porażające poczucie..
<< Poprzedni
Następny >>