"Borussia Dortmund" - 18/21 (85,7%)

Thomas Tuchel ma teraz prawo nazwać człowieka, który zmienił wszystko w Dortmundzie. Latem opuścił "Mainz" po sześciu latach pracy i przyjęła "Borussia", tkwi w kryzysie. Do naprawy żółto-czarne Niemców naczyniach podjął dokładnie: fala zmian rozpoczęła się menu na zgrupowaniu i osiągnął schemat taktyczny. Tuchel wycofał się z walki w stylu Klopp, kładąc nacisk na oszczędzanie energii i przytrzymać piłkę.

Na dzień dzisiejszy Dortmund przebywał w sąsiedztwie "Bawaria" w Bundeslidze i robiona nasza droga do 1/4 finału Ligi Europejskiej, który zagra z "Liverpool". Ogromny wpływ na zespół odwoławczy miał zwycięstwo na polu głównym: "na Signal Iduna Park" Dortmund rozgrywany "Porto" i "Tottenham", a także wspólne punkty z "Bawaria".

Domy - Dobrze. Jakie kluby w tym sezonie są szczególnie dobre w domu Zdjęcie :?

"Sewilla" - 21/24 (87,5%)

Przez sześć miesięcy pracy w "Spartakusa" Unai Emery była nowa nadzieja i europejskie wartości i ludzkie trudności w aklimatyzacji, w której trzeba wierzyć. Odpal go i działa w szarej strefie statusu "trenerishki". Wielu uważa, że ​​kariera Emery'ego wykolejony, ale później stwierdzono, prawdziwe resuscytacji. Po przeprowadzce do Moskwy wziął "Sewilla" i wygrał dwa z Ligi Europy w jednym rzędzie z nią wcześniej zwrócony w europejskich pucharach.

Dziś andalusiytsy zajmują nawykowe dla siebie piąte miejsce z 48 punktami. Większość z nich produkowane są w głównej areny. Nie "Real" lub "Leopard" nie mógł zabrać przynajmniej remisu od imienia rzymskiego Pizjuan stadionu. Udane wyjścia w przykładzie jest nadal istnieje, ale seria domu Victoria rozpoczęła się we wrześniu, już trwała 12 gier. Z wszystkich konkurencji, w celu osiągnięcia pomyślnego dodać jeszcze cztery gry w Pucharze Króla i trzy zwycięstwa w Lidze Europejskiej ćwierćfinału, w którym gracze Emery zagra z "Athletics" z Bilbao.

"Barcelona" - 23/25 (92%)

Trzy miesiące przed końcem sezonu Katalończycy zachowują wszelkie szanse, aby wygrać drugi z rzędu wysokich. Z ośmioma punktami przewagi nad "Atletico" w La Liga zespół przygotowuje się do gry z Realem Madryt, a nawet w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. W maju czeka końcowego Copa del Rey z "Sevilla". Więcej Luis Enrique w maju ubiegłego roku, aby stać się nowi fani Pep i trzy-Messi-Neymar Suarez nazwał największym kiedykolwiek grał. Brak skandale, wszystko jest spokojne i dobrze w mistrzostwach.

Statystyki spotkań "Camp Nou" - miłym dodatkiem do całej tej opowieści. Klub ze stolicy Katalonii nie straciła od sierpnia. Dwa remisy doszło w Superpucharze kraju z "Bilbao" (1: 1) i gra na wycieczkę z "hiszpańskiego Deportivo" (2: 2). Na największej scenie w Europie od "Barcy" got to między innymi takie zespoły jak "Bayer", "Roma" i "Arsenał".