W każdym miasteczku są terytoria, wokół których urosły rozmaitego rodzaju plotki.

Rzeczywiście, w każdej wypowiedzianej plotce jest ziarenko prawdy.

Jednakże, rzeczywistość jest taka, że uwarunkowania życia w poszczególnych dzielnicach odmieniają się wraz z kompleksowym rozwojem miasteczka a również podniesionym poziomem życia, którego wyznacznikiem są teraźniejsze czasy.

W Warszawie do takich stref należy Praga południowa a także Grochów. Dużo osób wyobraża sobie te rejony, jako odpychające jezdnie na których znajdują się wiekowe budynki, a także podupadłe kamienice.

Dodatkowym mitem, jest duża ilość przestępstw i brak stref rekreacyjnych.Na prawdę za takie opowieści odpowiedzialne są osoby z zewnątrz Warszawy, którym nigdy nie udało się dostać na prawy brzeg Wisły. A jednak mieszkania na Grochowie mają niemało atutów. Oto kilka z nich!

Pierwszą zaletą zakupu nowego mieszkania znajdujące się na Grochowie lub warszawskiej Pradze, jest bardzo dobra komunikacja z innymi częściami miasta.Jest to wygodne rozwiązanie nie tylko dla osób poruszających się samochodem, ale a także dla tych, korzystających z komunikacji miejskiej.W tym rejonie mieszczą się dwa ogromne punkty komunikacyjne. Prawobrzeżna stolica posiada też bardzo bogatą infrastrukturę edukacyjną. Znajdziemy tu liczne szkoły oraz przedszkola, ale też place zabaw oraz strefy rozrywki dla maluchów. Kolejnym atutem, jest spora ilość sklepów a także przedsiębiorstw usługowych. Na Grochowie na pewno nie będziemy się nudzić. Na tym obszarze są zlokalizowane dwa baseny, i obszary rekreacyjne jak park Skaryszewski czy jeziorko Kamionkowskie. Zakup nowego mieszkania Grochowie zagwarantuje wysoki komfort życia..


<< Poprzedni
Następny >>